Předpověd počasí RNDr. Magdaleny Lípové


 Výhradně pro Hvězdárnu Žebrák připravuje předpověď počasí RNDr. Magdalena Lípová. Jaké počasí nás tedy čeká v nejbližších dnech?

 
Předpověď počasí na víkend 23. a 24.1. a vyhlídka na počasí v týdnu od 25. do 29.1.2021 od RNDr. Magdaleny Lípové speciálně pro Hvězdárnu Žebrák 

23. SO Po přechodu studené fronty se ochladí. Bude zataženo až oblačno, postupně od západu se sněžením, v nejnižších polohách zpočátku sníh s deštěm. Ranní teploty +1/-3 st., denní 0/4 st., na Moravě ještě kolem 6 st. Mírný Z vítr.

24. NE Zataženo až oblačno se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v nížinách srážky smíšené. Přes den přechodně místy i polojasno. Ranní teploty 0/-4 st., při vyjasnění kolem -8 st., denní teploty -1/+3 st. Mírný JZ vítr.

25. PO Po ochlazení se bude v týdnu postupně oteplovat. V pondělí bude oblačno s ojedinělými sněhovými přeháňkami. Ranní teploty -1/-5 st., při vyjasnění kolem -9 ST. Denní teploty -3/+1 st. Mírný Z/SZ vítr. 26. ÚT až 29. PÁ V úterý bude ještě podobné počasí i teploty jako v pondělí. V dalších dnech se bude pomalu oteplovat. Bude většinou zataženo se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami., koncem pracovního týdne budou srážky v nížinách smíšené, nebo i déšť. Ranní teploty zpočátku -1/-6 st., postupně +2/-3 st. Denní teploty -2/+2 st., postupně až 8 st.C. Vítr většinou proměnlivý nebo Z.

Přihlaste se k odběru novinek a astronomických předpovědí

Odběr je zdarma.

* povinné údaje

Prohlédněte si naše Astroinfo emaily.