Předpověd počasí RNDr. Magdaleny Lípové


 Výhradně pro Hvězdárnu Žebrák připravuje předpověď počasí RNDr. Magdalena Lípová. Jaké počasí nás tedy čeká v nejbližších dnech?

 
Předpověď počasí na víkend 31.10. a 1.11. a vyhlídka na počasí v týdnu od 2. do 6.11.2020 od RNDr. Magdaleny Lípové speciálně pro Hvězdárnu Žebrák 

Počasí bude po celé období spíš deštivé, ale teplotně docela příjemné.

31. SO Zataženo až oblačno, místy se slabým deštěm který bude od západu ustávat a oblačnosti bude přechodně ubývat. Ranní teploty 12/8 st., denní 10/14 ojediněle až 16 st. Slabý J nebo proměnlivý vítr.

1. NE Zpočátku místy mlhy nebo nízká oblačnost s ojedinělým mrholením. Během dne oblačno až zataženo, postupně od západu s deštěm. Ranní teploty 9/5 st., při zmenšené oblačnosti kolem 2 st. A ojediněle i přízemní mrazíky. Denní teploty 8/12 st., ojediněle až 16 st. Mírný J/JZ vítr.

2. PO až 6. PÁ Většinou oblačno až zataženo, v pondělí ojediněle, v dalších dnech místy déšť nebo přeháňky. Až koncem pracovního týdne bude ubývat oblačnosti i srážek. Ranní teploty 11/7 st., postupně při zmenšené oblačnosti 5/0 st. Denní teploty začátkem týdne 10/14, při zmenšené oblačnosti až 17 st., koncem týdne mírné ochlazení na 7/11 st.C.

Přihlaste se k odběru novinek a astronomických předpovědí

Odběr je zdarma.

* povinné údaje

Prohlédněte si naše Astroinfo emaily.