Předpověd počasí RNDr. Magdaleny Lípové

 Výhradně pro Hvězdárnu Žebrák připravuje předpověď počasí RNDr. Magdalena Lípová. Jaké počasí nás tedy čeká v nejbližších dnech?

 
Předpověď počasí na víkend 3. a 4. 12. a vyhlídka na počasí v týdnu od 5. do 9.12.2022 od RNDr. Magdaleny Lípové speciálně pro Hvězdárnu Žebrák 

3. SO Ráno ojediněle mlhy, i mrznoucí s tvorbou náledí. Přes den zataženo, místy, postupně jen ojediněle sněžení, v nížinách déšť se sněhem nebo déšť. Ranní teploty +1/-3 st., denní -1/+3 st. Slabý V/JV vítr.

4. NE Zataženo, ojediněle mrholení, místy i mrznoucí, nebo slabá déšť. Ranní teploty 4/0 st., denní 2/6 st. v západních Čechách kolem 0 st. Mírný JV/V vítr.

5. PO Zataženo, místy déšť nebo mrholení, postupně v západních Čechách sněžení. Ranní teploty 5/2 st. denní 4/7 st. Slabý J/JZ vítr.

6. ÚT Zataženo až oblačno, ojediněle déšť nebo mrholení, na horách srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty +2/-1 st., denní 4/7 st. Slabý proměnlivý vítr.

7. ST až 9. PÁ Většinou zataženo místy s deštěm nebo s přeháňkami, na horách na Z a JZ Čech sněžení. Ranní teploty 5/1 st., denní 2/5 st., v pátek 4/8 st.C. /Teploty pravděpodobnost 50%./