Festival hvězd

Festival hvězd » 3. IAHF - 3. Internetový astronomický hudební festival Hvězdárny Žebrák
Lucie Vondráčková a Milan Peroutka - Hvězdy nad oceánem

 Jsme ve finále internetového Festivalu hvězd Hvězdárny Žebrák. Věříme, že i letošní ročník se Vám líbil. Byl absolutně novinkový...

Michal Hrůza - Polárka

 Blížíme se do finále letošního internetového Festivalu hvězd. K přehledu písní, ve kterých se objevuje tematika astronomie, přidáme letos dalších sedm, vesměs novinek. Je tedy zřejmé, že vesmír, hvězdy a vše s tím spojené, táhne. A to je dobře. Dnes se s Michalem Hrůzou podíváme na Polárku, lépe řečeno na polární záři.

The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This

Dnes si písní v našem internetovém Festivalu hvězd hodně polepšíme v počtu přehrátí skladby na internetu. Coldplay jich mají více než 900 milionů.

Honza Křížek - Tsunami

 Třetí internetový Festival hvězd Hvězdárny Žebrák je v plném proudu. Dnes přicházíme s písničkou zpěváka Walk Choc Ice nebo Blue Effect, který se vydal i na sólovou dráhu.

Nebe - Souřadnice

 Uplynulý rok přinesl na české populární scéně hned několik hudebních kousku s hvězdným podtextem. Kluci ze skupiny Nebe dokonce na turné vyrazili s vlastním planetáriem.

Chinaski - Venku je na nule

Vítejte u třetího Festivalu hvězd Hvězdárny Žebrák na internetu. Začínáme novinkově se skupinou Chinaski.

Třetí ročník představení písní, ve kterých se objevují hvězdné výrazy, startuje 15. ledna

Posloucháte rádi hudbu? V písničkách občas sledujeme Hvězdy nad hlavou, posíláme Všechno na Mars, případně konstatujeme, že Hvězdy se mění nad hvězdárnou. Písniček je nespočet. Proto pravidelně už třetím rokem v lednu nabízíme návštěvníkům webu Hvězdárny Žebrák texty a videoklipy písniček a ve zkratce vysvětlujeme dané astronomické téma formou krátké zajímavosti. Za celý rok 2017 se nám zase nashromáždila spousta dalších písniček, a tak se máte na co těšit. Začínáme 15. ledna.